Skip to content

Rottest Servis

Rottest Servis, Rottest basınçlı yıkama makineleri satış ve servis hizmetlerini sunmaktadır. Rottest Servis İzmir, ihtiyaçları en iyi şekilde algılayarak doğru Rottest modelleri sunulmasını ve satış sonrası süreçlerle ilgili en iyi desteği vermeyi amaç edinir.

Rottest basınçlı yıkama makineleri, uygulandığı yüzeyler için en iyi temizlemeyi sağlayan geniş ürün yelpazesinden oluşur. Gelişmiş özellikleri sayesinde en güçlü kirlere meydan okur ve kolay kullanımıyla kullanıcı dostudur. Farklı teknik özellikleri ve performans sınıflarıyla her ihtiyaca uygun Rottest basınçlı yıkama makinesi modelleri bulunur.

Basınç seviyeleri, sıcak-soğuk sulu kullanımı, tetikli-tetiksiz özelliklerine göre pek çok farklı alternatifi sunabilen basınçlı yıkama makineleri, kullanıcısının tüm ihtiyaçlarına en iyi cevabı verir. Gemi, gıda, ağır sanayi, oto yıkama, çiftlik ve kümes, tarım ve hayvancılık gibi pek çok farklı alanda temizleme için basınçlı yıkama makineleri tercih edilir. Her kullanım alanı için özel Rottest ürünleri bulunur.